Novinka v naší nabídce – 112/51 ImmunoCAP® ISAC

Stanovení alergií pomocí specifických IgE protilátek s využitím antigenních komponent – 112/51 ImmunoCAP® ISAC.

immunocap.jpg

Nejnovější metoda v alergologii, která umožňuje z jednoho malého krevního vzorku stanovit 112 specifických protilátek třídy IgE proti 51 zdrojů alergií. Současná praxe ukazuje, že většina alergických pacientů je senzibilizovaná vůči mnoha alergenům a pravá příčina jejich alergických obtíží se běžnými postupy hledá jen složitě. Tato nová metoda pomáhá zjistit příčiny alergií proti pylům, roztočům, plísním, ale i četným potravinám.

K testovaným potravinám patří ořechy (kešu, para, lískové, vlašské, araašídy), sója, pohanka, pšešnice, kiwi, celer, jablko, broskev, vejce, kravské mléko či treska a krevety. Z inhalačních alergenů nechybí pyly bojínku, troskutu, olše, břízy, lísky, cedru, pelyňku, ad. Dále roztoči, rus, vosa, včela, také pes, kočka a kůň. Vyšetření doplňuje stále častější alergen – latex.

graf.jpg

Lze tedy shrnout, že vyšetření metodou 112/51 ImmunoCAP® ISAC je skvělý a velmi užitečný nástroj k upřesnění alergií a následné úpravě léčby, životosprávy a stravování. Tento test 112/51 alergenních IgE protilátek vhodně doplňuje náš test Potravinové intolerance. Kombinací těchto dvou testů je možné pokrýt dvě nejčastější, avšak imunologicky odlišné příčiny četných obtíží: alergie a intolerance.

Testy nejsou účtovány zdravotním pojišťovnám.

Objednávejte každé vyšetření zvlášť či za zvýhodněnou cenu se slevou

2 000,- Kč balíček obou vyšetření objednani@centrum.cz (více sekce Ceník).

Náhled výsledku vyšetření:

lnahled-vysledku-vysetreni-isac.jpg