Havelský trh, Praha 1

Přivítáme vás v samém centru Prahy, na Havelském tržišti v domě U červeného orla, starého více než 100 let. Interiér odkazuje na středověkou tradici Havelského tržiště a staré Prahy. V ordinacích si můžete povšimnout dobových prvků, jako je obložení oken a dveří či původní kachlová kamna. Čekárna přináší v podobě naší galerie nazvané „Další, prosím…“ i příjemné rozptýlení s pravidelně obnovovanými výstavami fotografií. Našim klientům tak nabízíme nejen příjemné prostředí a vstřícnou, přátelskou atmosféru, ale i kulturní prostředí. Snažíme se o to, aby lékařské prostředí nebylo jen neosobní a chladné.

Poliklinika Malešice, Praha 10

Naše ordinace na Praze 10 sídlí v původní spádové poliklinice, ale snažili jsme se, aby v ničem nepřipomínaly holé stěny nemocnic či poliklinik. Všechna pracoviště hrají barvami a jsou vybavena barevným moderním nábytkem.

Rádi bychom, abyste se u nás cítili jako hosté na návštěvě u dobrých přátel a abyste se do ordinací Centra klinické imunologie rádi vraceli, vždy, když budete potřebovat odbornou pomoc. Nahlédněte prosím do galerie obrázků, kterými bychom vám chtěli Centrum klinické imunologie a jeho prostředí přiblížit.

SMLOUVY SE VŠEMI ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI,
VYŠETŘENÍ I BEZ DOPORUČENÍ PRAKTICKÉHO LÉKAŘE